EIF2019 SPEAKERS

MAIN

Salvatore Sagone
ADS Group

Про спікера

Медіа-холдинг ADC Group об’єднує інформаційні агентства ADVexpress, Nuova Comunicazione, а також серію видань I Quaderni della Comunicazione.

2006 року Сальваторе започаткував премію Best Event Awards, яку нині визнано головною міжнародною нагородою в галузі івент-індустрії.

2014 року нагороду було включено до International Festival of Events and Live Communication, всесвітнього конкурсу, в якому беруть участь 29 країн.

Також Сальваторе організовує вручення премій та ініціативи, присвячені італійському івент-ринку й комунікаціям. 

Андрій Федорів
Fedoriv

Про спікера

Андрій – засновник Fedoriv Hub — унікального майданчика, що об’єднує публічний мультимедійний простір та офіс компанії Fedoriv (2014 рік).

Автор освітнього проекту BrandFather та YouTube влогу-пропаганди підприємництва FEDORIV VLOG.

Цього року відкрив представництво Fedoriv у Берліні. 

 

П’ять років працював на керівних посадах у міжнародних агентствах Adell Saatchi & Saatchi, Bates Ukraine, Video International Україна, United Communications Group.

Наймолодший переможець премії «Слід у рекламі» за особистий внесок у розвиток рекламного ринку (2007 рік).

Викладач маркетингу в Києво-Могилянській бізнес-школі (2005-2012 рр.). 

Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції (2012-2016 рр.).

Сергій Неклева
S*EVENT

Про спікера

Сергій Неклева, більше відомий під псевдонімом Kartyna Nekleva, є засновником і власником однієї з найбільш креативних та успішних event-агенцій країни S*EVENT, яка прославилася своїми проектами і в Україні, і за кордоном.

Elina Jutelyte
Endo-Exo

Про спікера

Еліна Ютеліте, засновниця ENDO-EXO (Бельгія), виступила продюсером глобальних подій у більш ніж 40 країнах, керуючи понад 1000 делегатами з бюджетами, які мають 6 нулів. Нині вона керує найбільшою конференцією з підвищення ефективності продажу для провідної ІТ-компанії Showpad і власним бізнесом Endo-Exo, а також очолює бельгійський підрозділ найбільшої асоціації в івент-індустрії – MPI. Є співзасновницею ініціативи FreelanceBusinessDay.

Jenny Bjorklof
Event Jenny

Про спікера

Дженні Бйоркльоф, спеціаліст з маркетингу та соціальних мереж, EVENTJENNY. Виступала співпродюсером випуску журналу Event Marketing School 2018 року з івент-маркетологами від INBOUND, SXSW та австралійського TalkStartCon. Нині є менеджером з питань соціальних мереж та спільнот для конференції Growth Marketing Conference. Працює над залученням до участі таких великих підприємств, як Google, Apple, LinkedIn та Adobe, а також провідних компаній сьогодення – від Uber та AirBnB до Spotify і Stripe.

Розпочала свою кар’єру у сфері організації заходів з розширення Анонімної загальноєвропейської спільноти підприємців (Entrepreneurs Anonymous pan-European community), що об’єднує нових підприємців та підприємців-початківців загальною кількістю від 1800 до 15000 членів. Також провела понад 100 громадських заходів за два роки.

Олександр Котолуп
Figaro Catering

Про спікера

Олександр засновник й ідейний натхненник компанії «Фігаро-Кейтеринг», яка впевнено формує стандарти на українському ринку кейтерингу вже 15 років.

Кожна подія за участю «Фігаро-Кейтеринг» – це завжди WOW-ефект.

Денис Блощинський
Агенція 42

Про спікера

Громадський діяч, музикант, співзасновник бренду 42 – однієї із провідних українських івент-агенцій.

Marc Lorenz
Engaged by Elecor

BUSINESS

Наталія Чижова
Plombir

Про спікера

Наталія Чижова – директор Plombir Event Company, у сфері івентів працює з 2010 року.
Серед клієнтів компанії: Oriflame, Limagrain, Amadeus, КВС-Україна, Microsoft, ZEO Alliance.

Премії: переможець у номінації «Ефективний бізнес» у конкурсі для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2015»

Премії компанії: золото в номінації «Краща творча концепція року» премії «Ukrainian Event Awards 2016» з проектом для Alfa Bank,
золото в номінації «Кращий розважальний захід року» премії «Ukrainian Event Awards 2017» з проектом для Oriflame.

Сергій Слупський
Slupsky Event Management

Про спікера

Сергій Слупський – керівник компанії Slupsky Event Management, досвід роботи в івентах більше 15 років.
Величезний досвід в організації заходів (понад 600), серед них – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, Road-шоу в 14 країнах світу, АвтоШоу, конференції та корпоративні заходи для найбільших компаній. Під його керівництвом компанія ставала переможцем багатьох премій і фестивалів – «Золотий PROпеллер», UkrainianEventAwards, «Промо-Апельсин», “Еventарізація”.
Сергій є одним з ініціаторів і творців Асоціації Івенторів України, входить до складу правління Асоціації Івенторів України. Ініціатор створення в 2008 році «Хартії принципів проведення ефективних тендерів в українській івент-індустрії».
Серед клієнтів – найбільші компанії: P&G, Samsung, Canon, Deloitte, НР, Renault, Dell, Nemiroff, Sanofi, Knauf, Carlsberg JTI, Bayer, Syngenta, Teva, Shell, METRO, Microsoft, і багато інших.

Ірина Аксельруд
SUN Event

Про спікера

Ірина Аксельруд – креативний директор SUN Event.
Серед клієнтів компанії: Kyivstar, Coca-Cola, Нова пошта, Epam, Servier, Bayer, JTI та інші.

Ольга Юнак
SUN Event

Про спікера

Ольга Юнак – керуючий партнера компанії SUN Event.
Серед клієнтів компанії: Kyivstar, Coca-Cola, Нова пошта, Epam, Servier, Bayer, JTI та інші.

Денис Ринський
Global Events

Про спікера

Денис Ринський – засновник компанії Global Events. Під його керівництвом компанія провела вже більше 148 заходів з дати заснування у 2016 році. Денис у сфері івент понад 15 років.

Ірина Бондаренко
IdeasFirst

Про спікера

Керуючий директор компанії IdeasFirst, що спеціалізується на проведенні великих форумів і конференцій у сфері маркетингу та менеджменту.
Брала участь у формуванні сегмента спеціалізованої професійної преси в Україні, проте більше 10 років тому полишила медіабізнес та створила компанію у сфері ділових подій.

Ірина розробила концепцію і формат таких проектів, як Український форум маркетинг-директорів і Міжнародний форум «Лояльний покупець: де у нього кнопка?». Серед проектів, реалізованих компанією IdeasFirst, – організація приїзду в Україну експертів світового рівня К’єлла Нордстрема та Мартіна Ліндстрома.

Сфера професійних інтересів Ірини охоплює розробку нових форматів і концепцій маркетингового навчання та обміну досвідом.

Першу вищу освіту здобула в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Крім того, закінчила МБА Києво-Могилянської бізнес-школи.

Член журі маркетингової премії Effie Awards Ukraine.

Іван Хорош
Bee Bee Event Agency

Про спікера

CEO, Bee Bee Event Agency 23 роки в шоу-бізнесі. 15 років у event сфері.
За плечами досвід DJ, MC, ведучого радіо і телепрограм, арт-директора нічних клубів, ведучого корпоративних заходів та керівника event агенства з 10-тирічним стажем.
Іван – автор та ведучий проектів «Event Workshop”, “Event маслом» та «Курс новорічного виживання». Це «живі» та online навчальні заходи для замовників ділових і корпоративних івентів. Вони проводяться в бізнес центрах та арт-галереях міста Києва.
Кліенти Bee Bee Event Agency: Porshe Group Ukraine, TUI Ukraine, ELEKS, Baer Ukraine, Herbalife, Limagrain, Amway, DuPont Ukraine

CONVENTION

Степан Веселовський
ІТ Arena

Про спікера

Олексій Адамів
UBM

Про спікера

Костянтин Кузнецов
Creativity Days

Про спікера

Офіційний представник міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні, продюсер “Днів Креативності в Україні”, маркетинг директор групи DIALLA Communications. Закінчив York University в Канаді, економіст. Ступінь Бізнес та маркетинг аналітика здобув в GBC College в Торонто. Досвід роботи на північноамериканському та українському ринках у сфері маркетингових комунікацій – більше 15 років.

Власник бронзового EFFIE Україна за кампанію для ТМ “Цетрин” Др. Реддіс

Артем Майдан
Бізнес-концентрат 3.0

Про спікера

Олена Рибалко
YES

Про спікера

Bruce Redor
Gaining Edge

Про спікера

Старший партнер компанії Gaining Edge

Андрій Москаленко
Lviv City Council

Про спікера

Заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Юрій Огоновський
ІТ Arena

Про спікера

Координатор наймасштабнішої події українського ІТ-світу – конференції ІТ Arenа.

Антон Озадовський

Про спікера

Екс-керівник конгресно-виставкового центру «Парковий». Засновник Ukrainian Convention Buro

Мирон Угрин
IMPLANTCONGRESS

Про спікера

Організатор міжнародних Східноєвропейських конференції з проблем стоматологічної імплантації, розповість про власний досвід.

Роберт Пясковський
Краківське бюро фестивалів

Про спікера

Роберт Пясковський визначає напрями й керує плануванням найважливіших краківських фестивалів, таких як Misteria Paschalia, Opera Rara, Film Music Festival, Sacrum Profanum, Wianki / Celebration of Music. Також він координує роботу Краківської кінокомісії, співпрацю міста з кінокомпаніями та проведення кінофестивалів, зокрема Netia Off Plus Camera та Krakow Film Music Festival. Роберт Пясковський був автором заявки і відповідальним за процес здобуття Краковом титулу Міста літератури ЮНЕСКО.

Він представляє Краків у Мережі фестивальних міст, яка об’єднує також Монреаль, Единбург, Буенос-Айрес й Аделаїду. Крім того, Роберт Пясковський викладав міську політику та стратегію розвитку культури в Ягеллонському університеті, Краківській Академії ім. Анджея Фрича Моджевського та Вищій школі банківської справи у Гдині.

PUBLIC EVENTS

Irfan van Ewijk
ID&TTomorrowland, Sensation, Thunderdome etc.

Про спікера

Joachim Brand 
Engaged by Alta Expo

Про спікера

Joaсhim Brand – регіональний директор Losberger De Boer GmbH у країнах Східної Європи, Скандинавії та Африки. Представляє знаменитий німецький бренд із 100-річною історією. Понад 25 років працює із тимчасовими конструкціями, має досвід участі у сотнях івентів по всьому світу – від України до США. Компанія Losberger De Boer є провідним світовим виробником тентових конструкцій, розробником найсучасніших рішень для outdoor-подій будь-якого масштабу. Тенти цієї компанії використовувалися під час Олімпійських ігор 2008, 2012 та 2016, fashion weeks у Лондоні, Парижі та Нью Йорку, фіналу UEFA-2016, міжнародних форумів та всесвітніх виставок, зокрема на Bauma Munich.

Денис Блощинський  
Тимур Мазур
42 AGENCY  

Про спікера

WEDDING PLANET

Саша Дєргоусова
Dergousova agency

Про спікера

Засновниця та ідейний натхненник однієї з найкращих весільних агенцій у країні – Dergousova agency

Віталий Козін
Make my day

Про спікера

Автор та режисер приголомшливих івентів, власник і керівник Make my day agency

Юлія Солодченко 
Wedding Empire

Про спікера

Засновниця та директорка торгової марки Wedding Empire з філією в декількох містах України.
Організаторка Міжнародної весільної конференції Grand Wedding Conference.
Засновниця компанії Confetty Décor – сервісу з оренди меблів та декору.
Входить до рейтингу Woman 500 MOST POWERFUL WOMEN of Ukraine за версією Європейської організації розвитку бізнесу. Викладає у власній школі весільного бізнесу.

Ольга Єрмілова
Весільний експерт

Про спікера

Весільний експерт та керівник  весільної агенції, яка впроваджує в СНД стандарти весільного ринку та топові проекти: International Wedding Federation, Wedding Show, Школа весільного бізнесу, Dream Wedding, Wedding Business Summit, Wedding New Wave.

Анна Бугера
BugeraLab

Про спікера

BugeraLab – трендсеттери у сфері весіль! Агенція з 2012 року на ринку вражає своїми проектами. Можна розповідати довго, але якщо коротко, то BugeraLab – це:
– нестандартні локації, які дивують;
– деталі, які надихають;
– атмосфера, яка розслабляє;
– проекти, які наслідують.

Ксенія Рідольфі
Ksenia Ridolfi Weddings

Про спікера

Ksenia Ridolfi Weddings відкрилася в 2010 році, знаходиться в Мілані.
Ксенія переможець міжнародних премій, про неї пишуть всесвітньо відомі видання.
Психолог за освітою. Спеціаліст в організації ексклюзивних весіль в Італії і Франції, серед її клієнтів успішні люди з усього світу.
Весілля Ксенії відрізняються особливим тонким смаком, відчуттям стилю, красою і благородством.