EIF2019 SPEAKERS

MAIN

Salvatore Sagone
ADS Group

Про спікера

Медіа-холдинг ADC Group об’єднує інформаційні агентства ADVexpress, Nuova Comunicazione, а також серію видань I Quaderni della Comunicazione.

2006 року Сальваторе започаткував премію Best Event Awards, яку нині визнано головною міжнародною нагородою в галузі івент-індустрії.

2014 року нагороду було включено до International Festival of Events and Live Communication, всесвітнього конкурсу, в якому беруть участь 29 країн.

Також Сальваторе організовує вручення премій та ініціативи, присвячені італійському івент-ринку й комунікаціям. 

Андрій Федорів
Fedoriv

Про спікера

Андрій – засновник Fedoriv Hub — унікального майданчика, що об’єднує публічний мультимедійний простір та офіс компанії Fedoriv (2014 рік).

Автор освітнього проекту BrandFather та YouTube влогу-пропаганди підприємництва FEDORIV VLOG.

Цього року відкрив представництво Fedoriv у Берліні. 

 

П’ять років працював на керівних посадах у міжнародних агентствах Adell Saatchi & Saatchi, Bates Ukraine, Video International Україна, United Communications Group.

Наймолодший переможець премії «Слід у рекламі» за особистий внесок у розвиток рекламного ринку (2007 рік).

Викладач маркетингу в Києво-Могилянській бізнес-школі (2005-2012 рр.). 

Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції (2012-2016 рр.).

Сергій Неклева
S*EVENT

Про спікера

Сергій Неклева, більше відомий під псевдонімом Kartyna Nekleva, є засновником і власником однієї з найбільш креативних та успішних event-агенцій країни S*EVENT, яка прославилася своїми проектами і в Україні, і за кордоном.

Elina Jutelyte
Endo-Exo

Про спікера

Еліна Ютеліте, засновниця ENDO-EXO (Бельгія), виступила продюсером глобальних подій у більш ніж 40 країнах, керуючи понад 1000 делегатами з бюджетами, які мають 6 нулів. Нині вона керує найбільшою конференцією з підвищення ефективності продажу для провідної ІТ-компанії Showpad і власним бізнесом Endo-Exo, а також очолює бельгійський підрозділ найбільшої асоціації в івент-індустрії – MPI. Є співзасновницею ініціативи FreelanceBusinessDay.

Jenny Bjorklof
Event Jenny

Про спікера

Дженні Бйоркльоф, спеціаліст з маркетингу та соціальних мереж, EVENTJENNY. Виступала співпродюсером випуску журналу Event Marketing School 2018 року з івент-маркетологами від INBOUND, SXSW та австралійського TalkStartCon. Нині є менеджером з питань соціальних мереж та спільнот для конференції Growth Marketing Conference. Працює над залученням до участі таких великих підприємств, як Google, Apple, LinkedIn та Adobe, а також провідних компаній сьогодення – від Uber та AirBnB до Spotify і Stripe.

Розпочала свою кар’єру у сфері організації заходів з розширення Анонімної загальноєвропейської спільноти підприємців (Entrepreneurs Anonymous pan-European community), що об’єднує нових підприємців та підприємців-початківців загальною кількістю від 1800 до 15000 членів. Також провела понад 100 громадських заходів за два роки.

Олександр Котолуп
Figaro Catering

Про спікера

Олександр засновник й ідейний натхненник компанії «Фігаро-Кейтеринг», яка впевнено формує стандарти на українському ринку кейтерингу вже 15 років.

Кожна подія за участю «Фігаро-Кейтеринг» – це завжди WOW-ефект.

Денис Блощинський
Агенція 42

Про спікера

Громадський діяч, музикант, співзасновник бренду 42 – однієї із провідних українських івент-агенцій.

Marc Lorenz
Engaged by Elecor

Про спікера

Ірина Петрова
КНУКіМ

Про спікера

Петрова Ірина – доктор культурології, професор кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля Київського національного університету культури і мистецтв. Член комісії МОН з розробки освітніх стандартів.

Коло наукових інтересів: івент-менеджмент, креативні індустрії, культурні практики в сучасному світі, індустрія дозвілля та розваг. Основні навчальні курси: «Стартапи у сфері культури», «Історія культурологічної думки», «Індустрія дозвілля та розваг», «Соціально-культурне проектування».

Автор наукових й науково-методичних праць, серед яких: підручники “Дозвілля в зарубіжних країнах”, “Проектування у соціально–культурній сфері”, монографія “Дозвілля в теоретичних рефлексіях”.

Наталія Пігулевська
Незалежний бізнес-консультант

Про спікера

Наталія Пігулевська, незалежний бізнес-консультант, за плечима якої понад 700 івентів по всьому світу.

Антон Садиков
Lioncom opening & wow-events agency

Про спікера

Засновник та директор Lioncom opening & wow-events agency. Спеціаліст з маркетингового планування, аналітик та консультант.

Аліна Петрожець
Carlsberg Ukraine

Про спікера

Аліна Петрожец, Carlsberg Ukraine, бренд менеджер ТМ «Львівське» і «Львіварня»

6 років досвіду роботи в сфері FMCG в напрямку бренд маркетингу, в тому числі в організації бренд івентів (Eurovision 2017, відкриття музейно-культурного комплексу «Львіварня» і т.д.). Крім розвиток бренду «Львівське», в фокусі у Аліни розвиток та просування нового бізнес-активу – музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня», який знаходиться у Львові.

Марія Дахлалла
All Motion Group

Про спікера

Марія Дахлалла – СЕО маркетингового холдингу “All Motion Group”, член правління Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив. Досвід роботи в сфері реклами і маркетингу – 15 років.

Під керівництвом Марії команда “All Motion Group” створила один з найбільших в Україні бізнес маркетингових сервісів зі штатом працівників в 80 чоловік, який щорічно реалізує понад 500 проектів.

Основні напрямки:

– trade marketing

– experiential marketing

– digital marketing

– events

“All Motion Group” співпрацює з брендами компаній Coca-Cola, Nestlé, Arterium, УкрСиббанк, Сбербанк, UniCredit bank, Lifecell, Укртелеком, L’Oréal, Bayer, Peugeot Citroën і ін.

“All Motion Group” вніс свій внесок в історію подієвого ринку України.
Ми проводили 5 шоу одночасно. Були авторами Jeans DJ Parad, кілька років реалізовували Tuborg Green Fest, привозили кубок Ліги Чемпіонів УЄФА в Україні, на Євро 2012 обслуговували 5 офіційних спонсорів з 8. Всі роки нашої роботи ми беремо участь в більшості музичних фестивалів, забезпечуючи прояви брендів спонсорів.
За останній рік провели L’Oréal Hair Fashion Night, 2 міжнародних конференції в Києві для топ-менеджменту з усього світу Coca-Cola і іншої корпорації; багато корпоративних подій від 100 до 2000 чоловік; десятки заходів для інфлюенсерів (блогерів і селебріті) для різних брендів; бізнес події для аграрних компаній.

Артем Яремчук
Attendify

Про спікера

Яремчук Артем є співзасновником компанії Attendify. Її дозволяє організаторам заходів самостійно створювати мобільні додатки, а також сайти для івентів, продавати білети, сканувати відвідувачів та аналізувати свою ефективність.

Attendify працює на глобальному ринку більше 7 років, створивши покад 13,000 додатків. Компанія обслуговує більш ніж 3,300 клієнтів, в тому числі Google, Cisco, Starbucks, American Express та Uber.

Мобільний додаток дозволяє відвідувачам більш зручно працювати з програмою івенту, знайомитись один з одним, а також соціалізуватись завдяки участі в соціальній стрічці івенту.

Світлана Білик
Magic Innovations

Про спікера

Ведучий менеджер проектів Magic Innovations.
Експерт з проекційним шоу і інтерактивним інсталяцій.
14 років досвіду в івент-індустрії, від корпоративних заходів до великих фестивалів.

Юрій Костенко
Front Pictures

Про спікера

Юрій Костенко – співзасновник та CEO української студії Front Pictures, яка створює візуальні рішення та технології для масштабних шоу.
Досвід у сфері реклами та медіа-технологій Юрій отримав протягом семи років роботи в українському офісі міжнародної рекламної агенції Leo Burnett, спочатку як директор з виробництва, а потім як керівник студії дизайну.У 2003 році разом з партнерами заснував компанію Front Pictures, яка однією з перших в Україні почала експериментувати та розвивати такі інноваційні формати як 3D-мапінг, медіа-галереї, інтерактивні перформанси та проекційні системи для планетаріїв.
Серед клієнтів компанії такі організації та бренди як Mastercard, Mercedes, LG, Coca Cola, Eurovision Song Contest та багато інших.
Особливість Front Pictures – постійний пошук інноваційних рішень на стику мистецтва та новітніх медіа-технологій. Front Pictures створила відео для переможного виступу Jamala на Євробаченні-2015 у Стокгольмі. У 2017 році компанія розробила та встановила проекційну систему у сферичному кінотеатрі Space 360, який став одним з технологічних див Південної Кореї. А у 2018-му Front Pictures разом з Red Rabbit Entertainment та Profi Innovation дебютувала на шоу America’s Got Talent з революційним 3D танцем “The Escape”, який підкорив 50+ мільйонів глядачів в усьому світі.

Марина Матросова
ВДНГ

Про спікера

Арт-директор ВДНГ

Марина Матросова на форумі презентує найбільший івент-майданчик нашої країни.
За своїм розміром площу території Експо-центру дорівнює території князівства Монако. Завдяки простору, ландшафтній різноманітності та оригінальним архітектурним рішенням на ВДНГ можливо проводити заходи самої різної складності: від спеціалізованих виставок до наймасштабніших музичних фестивалів. Навряд чи в Україні є ще одна локація, яка всього за рік прийняла понад 250 івентів і зібрала на своїй території 3 млн. гостей.

Анастасія Цибулько
Interpipe

Про спікера

Анастасія Цибулько – один з івент-менеджерів компанії ІНТЕРПАЙП. Лише за минулий рік на рахунку команди організація більше 60-ти івентів.

Серед інших:

– День металургів – закрите свято для працівників Компанії, яке відвідали 5 тисяч металургів;

– Фестиваль науки техніки та сучасних технологій Interpipe TechFest, який зібрав 150 організацій-учасників та 17 тисяч відвідувачів за два дні.

Олександр Іванов
КийАвіа

Про спікера

Олександр Іванов – Головний івентор України, один з event-менеджерів компанії КИЙ АВІА.
За плечима організація заходів за кордоном та в Україні для таких клієнтів як Credit Agricole, Київстар, Global Logic, Nestle, Фармак, Syngenta та інших.

Сергій Родінов
Rockets event

Про спікера

Юлія Гулевич
Great Event School

Про спікера

Юля Гулевич, директор з маркетингу та продажів івент агенції ARENA CS.

15 річний досвід у маркетингу як міжнародних корпорацій, так і українських компаній, 6 років у сфері організації подій. Автор кращої креативної концепції року за версією Ukrainian Event Awards 2015, викладач Great Event School та EBA Event management school, фахівець року 2016 за версією національного реєстру «Зірка якості». Переконаний «євангеліст» організації ефективних заходів.

mice@arenacs.ua

https://arenacs.ua

BUSINESS

Наталія Чижова
Plombir

Про спікера

Наталія Чижова – директор Plombir Event Company, у сфері івентів працює з 2010 року.
Серед клієнтів компанії: Oriflame, Limagrain, Amadeus, КВС-Україна, Microsoft, ZEO Alliance.

Премії: переможець у номінації «Ефективний бізнес» у конкурсі для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2015»

Премії компанії: золото в номінації «Краща творча концепція року» премії «Ukrainian Event Awards 2016» з проектом для Alfa Bank,
золото в номінації «Кращий розважальний захід року» премії «Ukrainian Event Awards 2017» з проектом для Oriflame.

Сергій Слупський
Slupsky Event Management

Про спікера

Сергій Слупський – керівник компанії Slupsky Event Management, досвід роботи в івентах більше 15 років.
Величезний досвід в організації заходів (понад 600), серед них – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, Road-шоу в 14 країнах світу, АвтоШоу, конференції та корпоративні заходи для найбільших компаній. Під його керівництвом компанія ставала переможцем багатьох премій і фестивалів – «Золотий PROпеллер», UkrainianEventAwards, «Промо-Апельсин», “Еventарізація”.
Сергій є одним з ініціаторів і творців Асоціації Івенторів України, входить до складу правління Асоціації Івенторів України. Ініціатор створення в 2008 році «Хартії принципів проведення ефективних тендерів в українській івент-індустрії».
Серед клієнтів – найбільші компанії: P&G, Samsung, Canon, Deloitte, НР, Renault, Dell, Nemiroff, Sanofi, Knauf, Carlsberg JTI, Bayer, Syngenta, Teva, Shell, METRO, Microsoft, і багато інших.

Ірина Аксельруд
SUN Event

Про спікера

Ірина Аксельруд – креативний директор SUN Event.
Серед клієнтів компанії: Kyivstar, Coca-Cola, Нова пошта, Epam, Servier, Bayer, JTI та інші.

Ольга Юнак
SUN Event

Про спікера

Ольга Юнак – керуючий партнера компанії SUN Event.
Серед клієнтів компанії: Kyivstar, Coca-Cola, Нова пошта, Epam, Servier, Bayer, JTI та інші.

Денис Ринський
Global Events

Про спікера

Денис Ринський – засновник компанії Global Events. Під його керівництвом компанія провела вже більше 148 заходів з дати заснування у 2016 році. Денис у сфері івент понад 15 років.

Ірина Бондаренко
IdeasFirst

Про спікера

Керуючий директор компанії IdeasFirst, що спеціалізується на проведенні великих форумів і конференцій у сфері маркетингу та менеджменту.
Брала участь у формуванні сегмента спеціалізованої професійної преси в Україні, проте більше 10 років тому полишила медіабізнес та створила компанію у сфері ділових подій.

Ірина розробила концепцію і формат таких проектів, як Український форум маркетинг-директорів і Міжнародний форум «Лояльний покупець: де у нього кнопка?». Серед проектів, реалізованих компанією IdeasFirst, – організація приїзду в Україну експертів світового рівня К’єлла Нордстрема та Мартіна Ліндстрома.

Сфера професійних інтересів Ірини охоплює розробку нових форматів і концепцій маркетингового навчання та обміну досвідом.

Першу вищу освіту здобула в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Крім того, закінчила МБА Києво-Могилянської бізнес-школи.

Член журі маркетингової премії Effie Awards Ukraine.

Іван Хорош
Bee Bee Event Agency

Про спікера

CEO, Bee Bee Event Agency 23 роки в шоу-бізнесі. 15 років у event сфері.
За плечами досвід DJ, MC, ведучого радіо і телепрограм, арт-директора нічних клубів, ведучого корпоративних заходів та керівника event агенства з 10-тирічним стажем.
Іван – автор та ведучий проектів «Event Workshop”, “Event маслом» та «Курс новорічного виживання». Це «живі» та online навчальні заходи для замовників ділових і корпоративних івентів. Вони проводяться в бізнес центрах та арт-галереях міста Києва.
Кліенти Bee Bee Event Agency: Porshe Group Ukraine, TUI Ukraine, ELEKS, Baer Ukraine, Herbalife, Limagrain, Amway, DuPont Ukraine

Марина Соловйова
IDS Group

Про спікера

Марина Соловйова  з власного досвіду розповість, як працює event-маркетинг великих корпорацій. 
Багаторічне успішне партнерство з «Leopolis Jazz Fest» (офіційне спонсорство, тематичні гастрономічні прес-тури, Borjomi Jazz Bus).
Власні івентів: Велике грузинське застілля та Велике грузинське свято з «Боржомі» в Ботанічному саду в Києві та Одесі з 55 000 відвідувачами за 2 дні фестивалю.
10 міжнародних прес-турів до Грузії та локальних прес-турів (Львів, Карпати).

CONVENTION

Степан Веселовський
ІТ Arena

Про спікера

Олексій Адамів
UBM

Про спікера

Костянтин Кузнецов
Creativity Days

Про спікера

Офіційний представник міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні, продюсер “Днів Креативності в Україні”, маркетинг директор групи DIALLA Communications. Закінчив York University в Канаді, економіст. Ступінь Бізнес та маркетинг аналітика здобув в GBC College в Торонто. Досвід роботи на північноамериканському та українському ринках у сфері маркетингових комунікацій – більше 15 років.

Власник бронзового EFFIE Україна за кампанію для ТМ “Цетрин” Др. Реддіс

Артем Майдан
Бізнес-концентрат 3.0

Про спікера

Marta Wolosowicz
Mazurkas Congress & Conference Management

Про спікера

Bruce Redor
Gaining Edge

Про спікера

Старший партнер компанії Gaining Edge

Андрій Москаленко
Lviv City Council

Про спікера

Заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Юрій Огоновський
ІТ Arena

Про спікера

Координатор наймасштабнішої події українського ІТ-світу – конференції ІТ Arenа.

Антон Озадовський

Про спікера

Екс-керівник конгресно-виставкового центру «Парковий». Засновник Ukrainian Convention Buro

Мирон Угрин
IMPLANTCONGRESS

Про спікера

Організатор міжнародних Східноєвропейських конференції з проблем стоматологічної імплантації, розповість про власний досвід.

Роберт Пясковський
Краківське бюро фестивалів

Про спікера

Роберт Пясковський визначає напрями й керує плануванням найважливіших краківських фестивалів, таких як Misteria Paschalia, Opera Rara, Film Music Festival, Sacrum Profanum, Wianki / Celebration of Music. Також він координує роботу Краківської кінокомісії, співпрацю міста з кінокомпаніями та проведення кінофестивалів, зокрема Netia Off Plus Camera та Krakow Film Music Festival. Роберт Пясковський був автором заявки і відповідальним за процес здобуття Краковом титулу Міста літератури ЮНЕСКО.

Він представляє Краків у Мережі фестивальних міст, яка об’єднує також Монреаль, Единбург, Буенос-Айрес й Аделаїду. Крім того, Роберт Пясковський викладав міську політику та стратегію розвитку культури в Ягеллонському університеті, Краківській Академії ім. Анджея Фрича Моджевського та Вищій школі банківської справи у Гдині.

Christine Graf
Marketing expert

Про спікера

Christine Graf – американський стратегічний маркетолог, яка зробила кар’єру у великих глобальних рекламних агентствах у Нью-Йорку. Вона працювала в міській ратуші із Lviv Convention і тепер обіймає посаду в нідерландській IT-компанії Symphony Solutions, що також у Львові, з потенціалом маркетингу/брендингу.

Андрій Стегура
ГалЕкспо

Про спікера

Андрій Павлів
Lviv Convention Bureau

Про спікера

Ростислав Кулик
Gastroli.ua

Про спікера

Михайло Ясинський
Secret Service

Про спікера

 Михайло Ясинський – експерт з продюсування і просування зірок шоу-бізнесу. Ідеолог і засновник Secret Service Entertainment Agency, провідного українського агентства, яке займається продюсуванням, менеджментом та медійним супроводом професійних артистів. За 10 років роботи компанії її послугами скористалися Алан Бадоєв, Макс Барських, Світлана Лобода, Оля Полякова, Потап і Настя, Олег Винник, TAYANNA  та інші артисти.

Валентина Синенька
Symphony Solutions

Про спікера

Валентина Синенька, директор з маркетингу Symphony Solutions
Валентина 7 років працює в Symphony Solutions.
Вона очолює команду цифрового маркетингу і дизайн-центр, ініціює події.

До приходу в Symphony Solutions Валентина була професійним фотографом. Вона також відігравала активну роль у місті та сприяла запуску першого Тижня моди у Львові.

Ярослав Максимович
 2event.com

Про спікера

Серійний підприємець. Створив та продав кілька бізнесів:
www.Reklama.lviv.ua
www.Complex.ua
www.Banner.ua
www.Auction.ua

Зараз розвиває:
www.2Event.com
Сама прокачана в СНД ІТ-платформа для івентів.
З додатком, нетворкінгом та учасниками івенту.
Ростемо на 100% щорічно, останніх три роки.
Лідери в Україні в сегменті ІТ та Бізнес-івентів.

PUBLIC EVENTS

Irfan van Ewijk
ID&TTomorrowland, Sensation, Thunderdome etc.

Про спікера

Joachim Brand 
Engaged by Alta Expo

Про спікера

Joaсhim Brand – регіональний директор Losberger De Boer GmbH у країнах Східної Європи, Скандинавії та Африки. Представляє знаменитий німецький бренд із 100-річною історією. Понад 25 років працює із тимчасовими конструкціями, має досвід участі у сотнях івентів по всьому світу – від України до США. Компанія Losberger De Boer є провідним світовим виробником тентових конструкцій, розробником найсучасніших рішень для outdoor-подій будь-якого масштабу. Тенти цієї компанії використовувалися під час Олімпійських ігор 2008, 2012 та 2016, fashion weeks у Лондоні, Парижі та Нью Йорку, фіналу UEFA-2016, міжнародних форумів та всесвітніх виставок, зокрема на Bauma Munich.

Денис Блощинський  
Тимур Мазур
42 AGENCY  

Про спікера

Анна Міщенко
CELEBRITY MARKETING

Про спікера

Сelebrity Marketing – проект компанії Сonvergo, що покликаний надати бренд-менеджерам сучасний інструментарій залучення зірок українського шоу-бізнесу до комунікаційних кампаній всесвітньо відомих брендів. Добре розуміючи специфіку роботи корпоративного сектору, ми маємо можливість створити взаємовигідні умови для такої співпраці як на рівні проведення окремих заходів, організації просування зірками брендів у соціальних мережах, так і при побудові повноцінних рекламних кампаній національного масштабу. З 2017 року Celebrity Marketing реалізовано цілу низку проектів, серед яких інтеграції Жені Галича (О’Торвальд) до рекламних кампаній брендів «Чернігівське», AXE, KIA, залучення Еліни Світоліної до кампанії «Моршинська», колаборація ONUKA з брендом SYOSS (до речі, відмічена срібною премією Effie Awards) та, напевно, найгучніший контракт 2018 року – залучення гурту «KAZKA» до просування додатку FIZY мобільного оператора lifecell під час туру KAZKA KARMA TOUR.

Юрій Нікітін
MAMAMUSIC, NIKITIN Talent Management

Про спікера

Юрій Нікітін – Продюсер і талант-менеджер. Працював з такими артистами, як Ірина Білик, Вєрка Сердючка, НеАнгели, NIKITA, Ольга Горбачова, KAZKA. Засновник і генеральний директор компанії MAMAMUSIC з 1999 року. Експерт в побудові успішної музичної кар’єри.
Ментор. Засновник освітнього проекту «NIMBS: Школа Музичного Бізнесу».

Максим Ткаченко
«Квартал-Концерт»

Про спікера

Генеральний директор компанії «Квартал-Концерт»

Максим Ткаченко – продюсер, засновник і генеральний директор компанії «Квартал-Концерт», досвідчений і успішний ТОП-менеджер шоу-бізнесу в сфері організації концертів, гастрольних турів та інших культурних заходів. 

На рахунку спікера тисячі реалізованих успішних розважальних проектів, сотні яскравих концертів і подій за участю популярних вітчизняних і світових артистів серед яких : Студія «Квартал 95», Вечірній Квартал, Тіна Кароль, Вахтанг Кікабідзе, Ліга Сміху, Mgzavrebi, Воплі Відоплясова, Олег Винник, Потап і Настя, ТІК, DZIDZIO, Піккардійська Терція, De-Phazz, Francis Goya, The HARDKISS, Ансамбль ім. П. Вірського та інші! На сьогоднішній день «Квартал-Концерт» – компанія №1 за кількістю організованих концертів в країні!

Михайло Бондаренко
Internet Bilet

Про спікера

Михайло Бондаренко

Промоутер, організатор гастрольних заходів, співвласник компанії “ІНТЕРНЕТ-БІЛЕТ”, театральний продюсер.

За 20 років провів більше ніж 500 гастрольних заходів, 70% з яких великі гастрольні тури різноманітних театрів України – театр Романа Віктюка, національний театр Івана Франка, Ризький театр ім. Михайла Чєхова, театр ЛЕНКОМ, Вахтангова  та багато інших. 

Відкрив для України Ніно Катамадзе, Євгена Гришковця. Сьогодні працює з LP, Джамалою, ОНУКОЮ, Ніно Катамадзе, театром Золоті ворота, Івано-Франківським театром та продюсує власні вистави.

У співпраці з Ірмою Вітовською та Віталієм Ванцою у 2016 р випустив перший український трилер на арені цирку “АФРОДИЗІАК”, що став гучною мистецькою подією.  У 2017 році випустив виставу “HOMO SOVETICUS” за п’єсою В. Шендеровича.

З 2013 року – співвласник національного білетного оператора “Інтернет-білет” та директор ТОВ “ІНТЕРНЕТ-БІЛЕТ”.

З 2018 року засновник та власник ТОВ “АМПУЛКА” (гастрольний рух та театр).

Олександр Санченко
Atlas Weekend

Про спікера

GR&CSR Директор фестивалю Atlas Weekend

Євгенія Стрижевська
Kyiv Music Days

Про спікера

Євгенія Стрижевська представляє Kyiv Music Days – мережевий форум концертної індустрії, що збирає ключових учасників, експертів ринку та велику кількість музикантів.  
Розповість про музичний шоукейс-фестиваль популярного світового формату «music week», який презентує виступи музикантів різних стилів одразу на кількох київських майданчиках.  
А також про головний нетворкінг концертної інфраструктури і шоу-бізнесу, що надає можливість познайомитися та поспілкуватися з місцевими фахівцями й закордонними експертами, а також презентувати себе або свій продукт.

Дмитро Феліксов
Concert.ua

Про спікера

Юліан Фінюк
Malevich concert arena & night club

Про спікера

Максим Демський
ГогольFEST

Про спікера

Олександр Порядченко
Kontramarka

Про спікера

Співзасновник Kontramarka

Катерина Звєздіна
Одеський Міжнародний кінофестиваль

Про спікера

Катерина розпочала свій шлях у комунікаціях понад 8 років тому. Працювала на телеканалі “Україна”, потім очолила прес-службу Одеського міжнародного кінофестивалю та Української кіноакадемії. Зараз працює на посаді директора Кіноринку ОМКФ, а також займається комунікаціями фільму-байопику про Лесю Українку

Володимир Пасяка
Файне Місто

Про спікера

Андрій Авдошин
Internet-Bilet

Про спікера

Розробник і співзасновник квиткового оператора “Інтернет-квиток”,
співзасновник і керівник концертного агентства “PanKoncert” (Польща)
– великий досвід роботи з різними квитковими системами України, Польщі, Чехії, Німеччини
– промоутер,  організатор турів колективів з Грузії і України в Польщі і Чехії (Сухішвілі, The Hardkiss, Monatik, Teulis, Lords of the Sound, Балет Хасана Усманова), дитячих проектів (Театр мильних кульок, Funny Balls Show, Шоу сумашедший Вчених), а також ліцензійних шоу (Маша і Ведмідь)

Максим Дудко
Constantin D

Про спікера

Олег Ковалевський
Аншлаг

Про спікера

Вадим Чернецький 
Ticketsbox

Про спікера

Директор та співзасновник Ticketsbox

WEDDING PLANET

Саша Дєргоусова
Dergousova agency

Про спікера

Засновниця та ідейний натхненник однієї з найкращих весільних агенцій у країні – Dergousova agency

Віталий Козін
Make my day

Про спікера

Автор та режисер приголомшливих івентів, власник і керівник Make my day agency

Юлія Солодченко 
Wedding Empire

Про спікера

Засновниця та директорка торгової марки Wedding Empire з філією в декількох містах України.
Організаторка Міжнародної весільної конференції Grand Wedding Conference.
Засновниця компанії Confetty Décor – сервісу з оренди меблів та декору.
Входить до рейтингу Woman 500 MOST POWERFUL WOMEN of Ukraine за версією Європейської організації розвитку бізнесу. Викладає у власній школі весільного бізнесу.

Ольга Єрмілова
Весільний експерт

Про спікера

Весільний експерт та керівник  весільної агенції, яка впроваджує в СНД стандарти весільного ринку та топові проекти: International Wedding Federation, Wedding Show, Школа весільного бізнесу, Dream Wedding, Wedding Business Summit, Wedding New Wave.

Анна Бугера
BugeraLab

Про спікера

BugeraLab – трендсеттери у сфері весіль! Агенція з 2012 року на ринку вражає своїми проектами. Можна розповідати довго, але якщо коротко, то BugeraLab – це:
– нестандартні локації, які дивують;
– деталі, які надихають;
– атмосфера, яка розслабляє;
– проекти, які наслідують.

Ксенія Рідольфі
Ksenia Ridolfi Weddings

Про спікера

Ksenia Ridolfi Weddings відкрилася в 2010 році, знаходиться в Мілані.
Ксенія переможець міжнародних премій, про неї пишуть всесвітньо відомі видання.
Психолог за освітою. Спеціаліст в організації ексклюзивних весіль в Італії і Франції, серед її клієнтів успішні люди з усього світу.
Весілля Ксенії відрізняються особливим тонким смаком, відчуттям стилю, красою і благородством.

Марта Браун
Wedding Planner

Про спікера

Співзасновник та ідейний наставник весільної агенції «Wedding Planner», м. Львів.

Основне правило створення проектів «У кожного свята має бути душа».

Досвід роботи в івент-індустрії 12 років.

Злата Мукмєнова
Regent Hill

Про спікера

Керуючий директор івент-холу Regent Hill, що спеціалізується на проведенні масштабних заходів преміум-класу.

У сфері HoReCa Злата більше десяти років, експерт планування та організації весільних заходів. Сфера професійних інтересів охоплює розробку нових концепцій і форматів управлінського менеджменту та гостинності.
Першу вищу освіту здобула на території України, другу – в Griffith University (Австралія).

Олексій Волошин
Edem Resort Medical&Spa

Про спікера

Олексій Волошин #украинскийотельер.

Генеральний директор Edem Resort Medical & Spa, одного з кращих весільних готелів центральної Європи. За останні роки в готелі було проведено понад 50 масштабних весіль, половина з яких міжнародні: Італія, США, ОАЕ, Польща, Німеччина. Команда готелю організовує власні великі івенти. Віденський Бал, День Країни Едем, Арт пленери.

Софія Галицька
GalWedding

Про спікера

Оберігає щастя в команді Galwedding, Galevents, Galevents Corporate.

Лілія Тиха
Euphoria production

Про спікера
Співзасновник  “Euphoria production”.
Досвід роботи – понад 16 років.
Навчалася у «Вищій Європейській Школі Бізнесу» (Латвія)
Разом з чоловіком розвивають production у двох напрямках :
1. “Euphoria Wedding&Family Films”
2. “Euphoria commercial video”
Часто подорожуємо та знімаємо за кордоном , що дає змогу ловити  найсвіжіші тренди.
Серед наших клієнтів – “Milla Nova”,  “Tina Valerdi”,  “Lorenzo Rossi”,  «Biscotti”, “Рукавичка», «Лео Кераміка», «Сирне Королівство», “Elite Club” , клініка «Genesis”.

Ольга Карась
BugeraLab

Про спікера

BugeraLab – трендсеттери у сфері весіль! Агенція з 2012 року на ринку вражає своїми проектами. Можна розповідати довго, але якщо коротко, то BugeraLab – це:
– нестандартні локації, які дивують;
– деталі, які надихають;
– атмосфера, яка розслабляє;
– проекти, які наслідують.

Round-table discussions

Nick Voronin
Voronin Studio

Про спікера

Один із найвідоміших львівських дизайнерів зі стажем понад 10 років, який створив безліч резонансних проектів. Організатор перших конференцій від Всесвітнього порталу дизайнерів «Behance.net». Перед тим, як створити власну студію дизайну, Микола попрацював в різних міжнародних компаніях, а згодом вміло перевів цей досвід на власний успіх заснувавши власну дизайн студію.

Згодом Voronin Studio під керівництвом Миколи переросла в одну з найкращих дизайн студій Західної України.

Варто відмітити, що Микола разом з Любомиром Ковалем з QubStudio започаткували школу UI/UX дизайну понад 6 років тому, а станом на сьогодні Микола є автором та керівником таких успішних курсів, як UX/UI Базовий, Адаптивний Веб-дизайн та Адаптивний Веб-дизайн для підлітків. Під його керівництвом випущено 16 груп студентів, які зараз успішно працють у кращих ІТ-компаніях та дизайн студіях України.

В 2018 студія Миколи провела редизайн одного з найбільших сервісів по продажу квитків та нетворкінгу 2event.com.

Також в 2019 студія розпочала співпрацю з ForumWest і скоро нас очікує ребрендинг та багато нового для їх івент-серії.